Самарқанд вилояти Самарқанд тумани
Мактабгача таълим бўлими

Бўлим раҳбарияти ва ходимлари

Samarqand tumani Maktabgacha taʼlim boʼlimi xodimlari

F.I.Sh

Lavozimi

Telefon raqami

1.

Iskandarov Farrux Toir ug‘li

Kadrlar bilan ishlash shoʻba mutaxassisi

(97) 927-90-05

2.

Mirzoxidova Firuza Baxodirovna

Jismoniy va yuridik shaxslar murojaatlari bilan ishlash bo‘yicha mutaxassis

(90) 502-48-84

3.

Baxromov Alisher Baxtiyor O'g'li

Axborot-kommunikatsiya texnologiyalarini joriy etish bo‘yicha mutaxassisi

99 061-92-41

4.

Xuramova Fariza Abdurasulovna

Davlat va Nodavlat MTM faoliyatini tashkil etish va o‘qitishning muqobil shakllantirish shoʻba mudiri

(91) 547-45-56

5.

Xakimova Gulshoda Rabimovna

Davlat va nodavlat maktabgacha ta’lim muassasalari faoliyatini tashkil etish va o‘qitishning muqobil shakillarini tashkil etish shoʻba metodisti

(97) 577-27-18

6.

Davidova Zulfiyaxon Sulaymanovna,

Ta’lim-tarbiya sifatini ta’minlash va metodik xizmatni tashkil etish shoʻba mudiri

(90) 604-26-80

7.

 

Ta’lim-tarbiya sifatini ta’minlash va metodik xizmatni tashkil etish shoʻba metodisti

 

8

Rasulova Zebo Anavarova

Davlat xususiy-sheriklik shaklidagi maktabgacha ta’lim muassasalarini faoliyatini tashkil etish mutaxassis

(97) 289-23-33

9.

Haqberdiyev Sayot Djurakulovich

Bosh hisobchi

(98) 573-39-03

10.

Nazarov Axmad

Bosh hisobchi o‘rinbosari

93 727-10-54

11.

 

Bosh iqtisodchi

 

12.

Tursunova Nasiba Farxodovna

Iqtisodchi

(93) 727-19-41

13.

Xolikova Mexriniso Sayfiddinovna

Xodimlar bilan hisob-kitoblar bo‘yicha hisobchi

(93) 332-46-70

14.

Asadova Kubarro Masudjonovna

Xodimlar bilan hisob-kitoblar bo‘yicha hisobchi

(99) 738-30-01

15.

Hamdamova Zilola Negmatovna

Oziq-ovqat maxsulotlari hisobi bo‘yicha guruh rahbari

(91) 527-82-77

16.

Hamdamov Fayzullo Hotamovich

Oziq-ovqat mahsulotlari hisobi bo‘yicha hisobchi

(91) 543-67-44

17.

Haydarov Shaxriyor Haydarovich

Davlat xaridlari  hisobi bo‘yicha hisobchi

(98) 000-96-11

18.

Xoliqova Gulchexra Xabibovna

Tovar-moddiy boyliklar hisobi bo‘yicha guruh rahbari

(93) 352-07-15

19.

Xolova Aziza Azamatovna

Tovar-moddiy boyliklar hisobi bo‘yicha hisobchi

(97) 030-35-31

20.

Xabibov Abduxamid Abdurashidovich

Maxsus ta’mirlash-ekspluatatsiya xizmat boshlig‘i

97 932-01-01

21.

Maxmudov Olim Davronovich

Kommunal xizmatlar bo‘yicha inspektor

(91) 525-03-13

22.

Turakulov Uktam Murodovich

Binolarning texnik holati va infra tuzilmasini nazorat qilish va jihozlash bo‘yicha muhandis

(91) 537-92-22

23.

Mustafoyeva Mahchera Murtazoyevna

Dispetcher

(93) 727-66-42

24.

Ibragimov Shuxrat Halimovich

Maxsus ta’mirlash-ekspluatatsiya xizmati santexnigi

(91) 523-29-08

25.

Azimov Ixtiyor Saidmurodovich

payvandchi

(97) 394-75-84

26.

Mamatqulov Mira’zam Rabimzoda

Maxsus ta’mirlash-ekspluatasiya xizmati elektromontyori

(99) 413-65-61

27.

Turanov Adxam Murotkobulovich

Xo‘jalik muduri

(88) 911-07-88

28.

Davronov Shoxruxbek

Haydovchi

(97)892-39-93

29.

Kamolov Kamol Xolmurodovich

Ta’minotchi

97 931-16-81

30.

Kayumova Zuxro Asrorovna

kotiba

93 721-19-07


Охирги ўзгариш вақти: 26/07/2022 13:37;   Кўрилганлиги: 2136
 
Материал манзили: https://samtmtb.uz/about/staff
Чоп этилган вақт: 14/08/2022 05:59